Vulkanizasyon Sonrası Testler - 13 Mayıs 2019

Sayın Sektör Üyemiz,

 

Derneğimiz Üyesi firmalarımızın kurumsal yapılarının gelişimleri ile gerek üretim gerekse ihracat performanslarının arttırılmasına katkı sağlamak amacıyla, firma çalışanlarının gelişimlerine yönelik olarak gerçekleştirilen eğitim etkinliklerimiz, 1989 yılından itibaren 30 yıldır sürdürülmektedir.

 

Eğitimlerimiz; sektörümüze özel teknik bilgi ve beceri geliştirme, gerek yeni başlayan personellere gerekse uzman personel ve yöneticilere yönelik olarak hazırlanmakta olup, konular her zaman yenilikleri takip ederek, güncellenen konu başlıklarında verilmektedir.

 

Sözkonusu eğitimlerimiz, sektörümüzde söz sahibi akademisyenler ile her biri kendi alanında uzman ve deneyimli profesyonel firma personel ve yöneticisi olan eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

 

Bu bağlamda, "Vulkanizasyon Sonrası Testler Eğitimi", 13 Mayıs 2019 (Pazartesi)  tarihinde, 09.30-16.30 saatleri arasında, Doç.Dr.Bağdagül Karaağaç (Kocaeli Üniversitesi) tarafından, Kauçuk Derneği ve İKMİB işbirliği ile Dernek Merkezimizde verilecektir.

 

Eğitim kapsamında;

 

Kauçuk esaslı malzemelerin vulkanizasyon sonrası temel fiziksel ve mekanik testleri, kullanım ömrü tayininde kullanılan standart yaklaşımlar ve dolgu dispersiyonu analizi işlenecektir. Tersine Mühendislik uygulamalarında sıklıkla kullanılan FTIR ve TGA analizleri ele alınacak, kauçuk malzemelerin dinamik özelliklerinin belirlenmesinde kullanılan temel RPA ve DMA testleri tartışılacaktır.


Günün sonunda katılımcıların paylaşacağı örnek olaylar üzerinden yapılacak değerlendirmeler ile eğitimin pekiştirilmesi planlanmaktadır.

 

Eğitim ücreti: Üyelerimiz için             500,00 TL + %18 KDV    =    590,00 TL
                         Üye olmayanlar için     600,00 TL + %18 KDV    =    708,00 TL

olup, bu ücrete ikram, yemek, eğitim notları ve katılım belgesi dahildir.

 

Katılım ve kontenjan durumu için Deniz Bıçakçı (Hn) ile görüşüldükten sonra, linkte yer alan katılım formunun doldurulup banka dekontu ile deniz.bicakci@kaucukdernegi.org.tr adresine gönderilmesi yeterlidir. Kontenjan sınırlı olup katılım, başvuru sırasına göre değerlendirilecektir.

 

Katılım için son başvuru tarihi 9 Mayıs 2019 Perşembe saat 17.00

 

Eğitim adresi: Oruç Reis Mah. Vadi Cad. İstanbul Ticaret Sarayı K:5 Ofis No: 299 Giyimkent Sit.-Esenler-İstanbul
 

Saygılarımızla,

 
     
     
 
Copyright 2013 Kauçuk Derneği

Web Tasarım: CMS Bilişim
Adres: Oruç Reis Mah. Vadi Cad. İstanbul Ticaret Sarayı No:108 K:5 Ofis No: 298-299 Giyimkent Sit.-Esenler-İstanbul

E-Posta: kaucuk@kaucuk.org.tr 

Telefon: 0 212 320 41 67 - 320 63 49

Fax: 0 212 320 64 53